İnternet Kütüphanesi: Sabah Kahvesi #2

28 Eylül 2016 – Tarihinde “Sabah Kahvesi – İnternet Kütüphanesi”adında yeni bir liste oluşturduk. Bu listenin amacı Bilgisayar denen illeti bir “Nimet” olarak kullanabilmek. İlk yazımızda bu internet sitelerinden sadece 5 tanesini yayınlamıştım ve bugün uzun bir aranın ardından 5 tane daha yayınlayacağım.

İnternet Kütüphanesi: Sabah Kahvesi #1‘e gitmek için TIKLAYINIZ.


 

1) www.etkinlik.com.tr: Ben İstanbul’da yaşıyorum ve İstanbul’a yeni taşınmış olan birine göre etkinlikleri takip etmek o kadar da kolay değil. Hele ki benim gibi Tiyatro , Konser , Seminer tarzındaki etkinliklere katılmaktan mutluluk duyan birisi için hiç kolay değil. “Etkinlik.com.tr“ise bu derdimiz ortadan kaldırıyor. Siteye girdikten sonra karşımıza Vitrindeki Etkinlikler çıkıyor. Burada en güncel etkinlikleri görebilir çok az üstünde bulunan şehir seçme bölümünden ise sadece Kendi Şehrinizde bulunan etkinleri görmeye başlayabilirsiniz.

2) www.arikovani.com: Arıkovanı , en yenilikçi projeleri destekleyebileceğin ya da geliştirdiğin teknoloji projesinin hayata geçebilmesi için ihtiyaç duyduğun kaynağa toplum desteği ile ulaşmak için kullanabileceğin bir platformdur; diye tanımlamışlar kendilerini. Gayet de güzel tanımlamışlar , bizlere bir şeyler bırakmamışlar.Varsa bir desteğiniz veya projeniz , sizleri Arıkovanı’na bekleriz.

3) www.girisimhaber.com: Girişim Haber , ülkedeki Ticari ve Siyasi durumun güncel piyasayı ne şekilde etkilediğini ve neden etkilediğini bizlere haber niteliğinde gösteren bir haber sitesidir. Kısa biçimde anlatacak olursak: Ülkedeki Ticari ve Siyasi konuların yer aldığı bir Haber Sitesidir. Girişimcilerin son durumu takip edebileceği gayet başarılı bir Haber Sitesi olmuş.

4) www.paratic.com: Paratic.com bir kişisel gelişim sitesi olmasının yanı sıra Türkiye’de yapılabilecek yatırımlar , sektörler ve ekonomik haberleri detaylı ve güzel bir üslup ile yayınlayan , aslen bir para sitesi.

5) www.1000kitap.com: 1000kitap.com son 1 hafta içerisinde keşfettiğim ve gerçekten çok hoşuma giden bir site. Bu site üzerinden okuduğunuz , okumak istediğiniz veya yarıda bıraktığınız kitapları görebileceğiniz , aynı zamanda sevdiğiniz kitaplara veya kitap türlerine göre sizlere yeni kitaplar öneren , yeni kitaplar keşfetmenize olanak sağlayan benim gibi kitap aşıkları için mükemmel tasarlanmış.


Sabah Kahvesi kütüphanesinin 2. bölümünü de yayınladığımıza göre benim okula gitmem gerekiyor , Haydi Selametle..!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s