“Şehr-i İstanbul” – Yeni Seri Duyurusu

Şuan siz bu satırları okurken , ben otobüse binmiş “Şehr-i İstanbul“a doğru gitmekte olacağım. Ve evet , İstanbul’a taşınma hayalimi de en sonunda gerçekleştirmiş bulunmaktayım , bu maddenin de üzerini çizebiliriz.


Şehr-i İstanbul” başlığı altında oluşturduğum bu seride: İstanbul’un baş rollüğünü yaptığı ve içerisinde bir Üniversite öğrencisinin hayatını barındıran bir Hikaye , belkide bir Film vereceğim.

Bu hikayede: İstanbul’a Üniversite dolayısıyla taşınan bir öğrencinin ilk gününden son gününe kadar yaşadıklarını , gördüklerini , gezdiği yerleri , yorumlarını , tavsiyelerini ve hatta çektiği zorlukları anlatacağım. (Kendimden bahsediyorum…)

Anlatacağım bu hikaye elbette yaşanan her günü içerisinde barındırmayacak. Şayet öyle yaparsam çok saçma ve gereksiz bir seri olacağı tahmin edilebilir. Onun için bu hikayeyi “Önemli , güzel ve bir o kadar da kayda değer olayları içerisinde barındıran” bir günlük gibi düşünün.


Önümüzdeki yıllar içerisinde nelerle karşılaşacağımızı ve bu seri bittiğinde (Mezuniyetten bahsediyorum) elimizde nasıl bir Hikaye olacağını hep birlikte göreceğiz. Serinin ilk bölümünü de bu yazının hemen ardına paylaşacağım bilgisini vererek huzurlarınızdan ayrılıyorum.

Haydi Esen Kalın..!

Ne şiirler nede şarkılar. Sana en çok , Ezanlar yakışıyor.

-İstanbul

1479394_527832353980223_762082195_n

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s